Międzyszkolny Konkurs "Bogactwo lasów naszego regionu"

W dniu 18 marca 2009r. w Szkole Podstawowej w Borku Starym odbyło się podsumowanie i wręczenie dyplomów i upominków uczniom, których prace zostały nagrodzone i wyróżnione w Międzyszkolnym Konkursie na prezentację multimedialną "Bogactwo lasów naszego regionu". Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania zainteresowań przyrodniczych, obserwowania  bogactwa przyrodniczego obszarów leśnych,  wzbogacenia wiedzy i doskonalenia umiejętności z zakresu informatyki, wykorzystania technologii informatycznej w uczeniu się. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV – VI  szkół podstawowych. Zadaniem uczniów, biorących udział w konkursie, było opracowanie prezentacji multimedialnej związanej tematycznie z ciekawymi pod względem przyrodniczym obiektami naszych lasów. Prace uczniów  wykonane były  w programie PowerPoint.
     Z naszej szkoły udział w konkursie wzięli uczniowie: Kamila Grzyb, Dorota Kotula z kl.V oraz Zuzia Wielgos, Dominika Jucha z kl.VI, której praca została wyróżniona. Prace posłużą jako pomoc na lekcjach przyrody, a wyróżnioną pracę można obejrzeć tutaj  (.pdf 5,56 MB).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczestnicy konkursu