Akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego "Pomagam misiem".

Na zebraniu SU narodził sie pomysł zorganizowania loterii charytatywnej. Akcję nazwalismy "Pomagam misiem", ponieważ głównym celem było zbieranie maskotek oraz zabawek i pomoc dzieci dzieciom. Nie spodziewalismy się, że apel do uczniów o podarowanie na rzecz loterii swoich zabawek, wywoła tak duży odzew. Zebraliśmy ponad 200 zabawek, które można było nabyć kupując los za 2 zł lub 5 zł.
Byliśmy pod wrażeniem, że akcja cieszy sie tak dużym zainteresowaniem i wszystkie zabawki zostały wykupione w ciągu dwóch dni. Uzbieraliśmy ponad 700 zł, które przekazaliśmy zgodnie z zapowiedzią na cel charytatywny "Fundację Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci". Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Czasem niewielki gest może uratować komuś życie.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
opiekun I. Olewicz