Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca pożegnaliśmy rok szkolny 2018/2019.
Uroczystość rozpoczęła się od uczestnictwa społeczności szkolnej we Mszy Świętej, następnie wszyscy udali się do szkoły, by wziąć udział w akademii oraz pożegnaniu 26 naszych ósmoklasistów kończących naukę w Szkole Podstawowej nr 9. Uczniowie z tej okazji przygotowali dla swoich kolegów, rodziców i nauczycieli przedstawienie zatytułowane "Boski spokój". Jego treść przeniosła nas w wakacyjny klimat starożytnej Grecji, by z humorem pokazać perypetie bogów greckich. Następnie przedstawicielki siódmej klasy podziękowały starszym kolegom za wspólne lata w szkole. Kolejnym ważnym momentem było wręczenie przez Pana Dyrektora świadectw z wyróżnieniami. Całość uroczystości uświetnił swym śpiewem chór szkolny oraz występ grup tanecznych. Uczniom gratulujemy wspaniałych świadectw, a naszym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonych szkół, zaś wszystkim- słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Opracowała: