Młodzieżowe projekty edukacyjne

Uczniowie z klasy 8a w składzie: Kuba Kyc, Piotrek Chmiel i Piotrek Krawczyk opracowali projekt w formie testu geograficznego "Polska fizyczna". Projekt zawierał pytania zamknięte, które uczniowie losowali na przerwach lekcyjnych 31 maja 2019 r. Za poprawne odpowiedzi otrzymywali cukierki. Pod względem merytorycznym nadzór sprawowała pani B. Dec – Rejman. Natomiast Miłosz Szwed w projekcie "Europarlament" na zajęciach z wos – u przedstawił funkcjonowanie i zadania europarlamentu oraz sylwetki nowo wybranych europosłów z województwa podkarpackiego. Projekty przyczyniły się do poszerzenia wiedzy o Polsce i świecie.

Opracowanie:
B. Dec-Rejman