Sukcesy plastyczne uczniów naszej szkoły w II semestrze

Uczniowie naszej szkoły rokrocznie licznie uczestniczą w konkursach plastycznych – międzyszkolnych, wojewódzkich jak również ogólnopolskich a zdobyte nagrody lub wyróżnienia zachęcają ich do dalszej pracy. W drugim semestrze uczniowie z klas IV – VII zdobyli następujące nagrody:
  • w konkursie pt.,,Rzeszów - moje miasto”- nagrodę główną zdobył Maciej Rybarczyk z klasy VII a wyróżnienie Weronika Pękala również z klasy VII. Prace uczniów nagrodzonych jak i pozostałych były prezentowane w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa przy ulicy 3 Maja
  • w konkursie pt.,,Czyste wody–zdrowe ryby”- wyróżnienie zdobyła Maja Żmudzińska z klasy IVB Była to już XXI edycja konkursu plastycznego w którym wiodącym tematem jest ochrona środowiska.
Bardzo się cieszymy z sukcesów uczniów i życzymy im nagród w kolejnych konkursach.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Opracowanie: