Konkurs plastyczny „Bajkowa Rodzina” – Punkt Przedszkolny

W kwietniu w Punkcie Przedszkolnym został zorganizowany konkurs plastyczny pt. „Bajkowa Rodzina”. Głównym zadaniem było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ulubioną rodzinkę, występującą w dowolnej książce, bajce lub opowiadaniu dla dzieci. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, a jego celem było zacieśnienie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnych relacji podczas wspólnego spędzania czasu oraz rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych. Do konkursu zgłoszono 16 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, które można było podziwiać na wystawie w sali przedszkolnej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 6 maja.

Laureaci:

Grupa 0A
I miejsce – Martyna Cypryś
II miejsce - Mateusz Wlazło
III miejsce – Weronika Lelek

Grupa 0B
I miejsce – Mikołaj Cyran
II miejsce – Aleksandra Telega
III miejsce – Antoni Drozdowski

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia, a każda praca została nagrodzona pamiątkowym dyplomem oraz książeczką. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy fantastycznych pomysłów!

Opracowanie:
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego