Nasi uczniowie najlepsi w Rzeszowie w konkursie sportowym "Baw się z nami"!

27 maja 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w konkursie sportowym "Baw się z nami" organizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu.
Zawody zostały przeprowadzone na Orliku przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie i składały się z 7 konkurencji (m. in. skoki w dal z miejsca, rzuty piłeczką palantową do celu, bieg w workach, bieg z przenoszeniem piłek, strzały do bramki). Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony, wygrywając rywalizację aż w 6 konkurencjach co po zsumowaniu punktów dało pewne zwycięstwo w całych zawodach.
          Uczniowie w nagrodę za zwycięstwo otrzymali medale, dyplom oraz okazały puchar. Bardzo dobrą informacją jest również to, że zwycięstwo daje nam kwalifikację do zawodów rejonowych, gdzie reprezentacja SP 9 będzie mierzyć się ze zwycięzcami z powiatów: leżajskiego, łańcuckiego oraz rzeszowskiego. Zawody te odbędą się w Głogowie Małopolskim w drugim tygodniu czerwca.. Serdecznie gratulujemy naszym małym sportowcom ogromnego sukcesu!

Reprezentacja naszej szkoły:
  • klasa 4a - Weronika Kawa
  • klasa 4b - Maja Żmudzińska, Karolina Cardenas-Słowik, Kacper Stolarski, Krzysztof Barć
  • klasa 2a - Martyna Olszak, Lena Bażela, Oktawian Nowak, Michał Łuksik
  • klasa 1c - Jeremi Radwański, Olaf Wróbel (rezerwowy)
    Uczniów do zawodów przygotowywali: Pan Dawid Bartuś, Pan Piotr Januszczak oraz Pan Mirosław Stybak..

Opracowanie:
Dawid Bartuś