,,Styczeń z kolędą”- koncert szkolnego chóru w RDK, filia Biała

27.01.2019 r. w Rzeszowskim Domu Kultury odbył się koncert kolęd w ramach „Styczeń z kolędą”. Tegoroczna seria dziewięciu noworocznych imprez była realizowana w ramach akcji pomocy „Rzeszowski Dom Kultury dla Michałka” i trwała od 6 stycznia do 27 stycznia 2019 roku. Koncert uświetnił występ chóru ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie pod dyrekcją Marcin Florczaka Miło nam poinformować, że podczas akcji pomocy do której przyczynił się również nasz CHÓR „Styczeń z Kolędą – Rzeszowski Dom Kultury dla Michałka” zebraliśmy 9 293,17 zł!!! Dziękujemy wszystkim artystom, osobom zaangażowanym w organizację koncertów oraz wszystkim, którzy wsparli naszą akcję pomocy dla Michałka! Zebrane środki w całości przeznaczone zostaną na zakup specjalistycznego sprzętu i dalszą kosztowną rehabilitację chłopca.

Opracowanie tekstu: Marcin Florczak