Dzień Babci i Dziadzia – Punkt Przedszkolny

W dniu 25 stycznia 2019 r. przedszkolaki z grupy „0a” i „0b” miały przyjemność powitać w przedszkolu bardzo miłych Gości - swoje Babcie oraz Dziadków. Przygotowania do tego wydarzenia trwały długo. Dzieci z zapałem uczyły się wierszyków, nowych piosenek oraz układów tanecznych, aby jak najpiękniej zaprezentować się tego dnia. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor, który złożył serdeczne życzenia wszystkim naszym Gościom z okazji ich święta. Babcie oraz Dziadkowie obejrzeli montaż słowno – muzyczny w wykonaniu młodszej grupy oraz tradycyjne „Jasełka” zaprezentowane przez starszą grupę. Występ Przedszkolaków wywołał wzruszenie u wielu z naszych Gości. Podsumowaniem tej pięknej uroczystości było tradycyjnie odśpiewane „Sto lat”, a następnie wręczenie przygotowanych prezentów oraz wspólny poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze!

Opracowanie:
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego