Grudzień - miesiąc kończący rok

Ten miesiąc klasy drugie i trzecia spędziły aktywnie, klasa III, 6 grudnia, z okazji Mikołajek była w kinie na świetnym filmie animowanym pt. "Grinch", który ukazał powagę i ważność Świąt Bożego Narodzenia. Po zakończonym seansie , klasa trzecia poszła na zasłużony obiad. Następnego dnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który rozdawał upragnione prezenty klasom drugim i trzeciej. Uczniowie robili sobie również z tej okazji pamiątkowe zdjęcia z zaproszonym gościem. To nie koniec grudniowych atrakcji.... Za tydzień, tj. 13 grudnia odbyło się  szkole "Spotkanie z owadami". Opiekun tych małych stworzeń opowiadał wiele ciekawych rzeczy na temat życia i funkcjonowania owadów. Można było je zobaczyć na żywo, a nawet dotknąć. Grudzień nie mógłby zakończyć się bez tradycyjnych Jasełek, dlatego też w ostatnim dniu nauki szkolnej, przed świętami w naszej szkole odbyło się przedstawienie narodzin Pana Jezusa, w nowoczesnej odsłonie. Po obejrzeniu, klasy młodsze udały się na klasową Wigilię, na której dzieci dzieliły się opłatkiem, życzeniami i miło spędziły czas w swoich klasach.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

Wychowawcy klas: