Pasowanie na Przedszkolaka

26 października 2018 roku odbyła się pierwsza, w historii Naszego Punktu Przedszkolnego, uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Dla dzieci, które we wrześniu tego roku rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem, było to pierwsze publiczne wystąpienie. Przedszkolaki, w zaprezentowanym programie artystycznym, wykazały się niezwykłymi umiejętnościami oraz ogromną odwagą. Recytowane wierszyki, tańce i piosenki nagradzane były, przez dumnych rodziców, gromkimi brawami. Po złożeniu uroczystej przysięgi, Pan dyrektor Andrzej Kruk, za pomocą czarodziejskiego lizaka, dokonał uroczystego „Aktu Pasowania”. Nie zabrakło także dyplomów oraz upominków dla przedszkolaków. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń dla dzieci, rodziców i dumnych wychowawczyń.

Opracowanie:
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego