Wystawa "Dyniowe stworki"

W październiku w Punkcie Przedszkolnym została zorganizowana wystawa pt. „Dyniowe stworki”. Głównym zadaniem było wykonanie zabawnego, jesiennego stworka z dyni oraz innych dostępnych darów jesieni. Zainteresowanie było ogromne. Z dnia na dzień dyniowych prac przybywało. Każda inna - wyjątkowa! Dzięki pomysłowości oraz fantazji twórców, można było zobaczyć m.in. kotka, sowę, liska, pawia, czy stworki z charakterystycznym uśmiechem oraz wiele innych ciekawych prac. Wystawa znajdująca się w przedszkolu wzbudzała podziw wszystkich oglądających. 22 października nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów i upominków przez Pana Dyrektora Andrzeja Kruka. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w wystawie "Dyniowe stworki".

Opracowanie:
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego