Ścieżka przyrodnicza im. Władysława Szafera

W dniu 16 października 2018 roku uczniowie klasy VB i VI wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce przyrodniczej.
Celem tej wycieczki było zapoznanie uczniów z kolejnymi przystankami ścieżki im. Władysława Szafera znajdującej się w Rzeszowie. Był to II etap wycieczki. Ścieżka Szafera liczy 9 przystanków. Przystanek V poniżej Zespołu Szkól Elektronicznych w Rzeszowie był pierwszym etapem na naszym spacerze, kolejny VI przy ujęciu wody. Następne przystanki były rozłożone wzdłuż wybrzeża Wisłoka. Każdy z nich prezentował przykłady flory lub fauny. Po drodze mijaliśmy ciekawe obiekty sportu i rekreacji, bardzo licznie odwiedzane przez odpoczywających i spacerujących rzeszowian.
    Miło spędziliśmy ten czas tym bardziej, że pogoda nam sprzyjała, było słonecznie i ciepło.

wychowawca klasy VI
Stec Agnieszka