"Niezatapialni" wyróżnieni

W dniu 25 września 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej gali finałowej wręczenia nagród laureatom konkursu filmowego dla dzieci i młodzieży pt. „Filmowy przeWODNIK”. Konkurs zorganizowany był przez  Komendę Główną Policji oraz Fundację PZU w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Akcja została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Zadaniem uczestników konkursu było zilustrowanie bezpiecznego sposobu zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promując jednocześnie zdrowy i aktywny tryb życia. Jury spośród nadesłanych prac - 30 sekundowych spotów -  wyłoniło 5 zespołów, które przesłały najciekawsze filmy.
    Wyróżnienie zdobył zespół naszych uczniów z klasy 8 w składzie: Klaudia Miąsik, Barbara Szczepanik i Miłosz Szwed, pod opieką p. Iwony Olewicz. Uczniowie, wraz z wystepującym Jakubem Kycem, zostali zaproszeni na uroczystą galę do Warszawy. Obfitość nagród była zaskoczeniem dla laureatów, którzy mieli niełatwe zadanie przetransportować je do Rzeszowa. Wycieczka do Warszawy była ciekawą przygodą. Szczegółową relację, także filmową, można obejrzeć na  http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/164361,Gala-finalowa-ogolnopolskiego-konkursu-dla-dzieci-i-mlodziezy-pn-Filmowy-przeWOD.html

Gratulujemy laureatom i zachęcamy innych uczniów do aktywności!

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

opiekun