,,Autoportret” – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2018

W czerwcu tego roku został ogłoszony Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Zachowaj trzeźwy umysł 2018”. Należało wykonać pracę przedstawiającą - autoportret. Praca tematycznie miała ukazywać autora obrazu, ciekawe ujęcie postaci, zainteresowania. Wielu uczniów z naszej szkoły wykonało interesujące prace na lekcjach plastyki, które następnie zostały wysłane do organizatora konkursu. Praca Mateusza Czerkiesa z klasy VII zdobyła wyróżnienie. W dniu 9 października tego roku Mateusz wraz z opiekunem został zaproszony do Urzędu Miasta w Ratuszu w Rzeszowie na uroczyste wręczenie nagród zdobytych w konkursie. Otrzymał on pamiątkowy dyplom oraz wiele ciekawych i cennych nagród. Gratulujemy naszemu uczniowi, życząc dalszych plastycznych sukcesów a innych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach tego konkursu.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

nauczyciel plastyki