Urodziny w Punkcie Przedszkolnym

W ciągu roku przedszkolnego w grupie „0b” uroczyście obchodziliśmy urodzinki dzieci.
Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, przynosi mu wiele radości i zapada na długo w jego pamięci. Każde dziecko marzy o tym, aby dzień urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im także kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Tego magicznego dnia Solenizant staje się Królem lub Królową, zasiada na tronie, a wszystkie przedszkolaki śpiewają mu urodzinowa piosenkę i huczne „Sto lat” oraz składają urodzinowe życzenia. W tym wyjątkowym dniu Jubilat otrzymuje kartkę urodzinową, balonik i koronę, a dla urodzinowych gości Solenizant zawsze ma jakąś słodka niespodziankę.

Opracowanie:
wychowawca Punktu Przedszkolnego