Akademia pt. „Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!” w klasie IIIa

15.06.2018 r. w klasie 3a odbyła się uroczysta akademia pt.”Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!”.
Na spotkanie przybyli Rodzice dzieci klasy 3a. Swą obecnością zaszczycił nas również Pan Dyrektor Andrzej Kruk oraz uczniowie klas I i II wraz z wychowawczyniami. Na ostatniej już w tym roku klasowej uroczystości uczniowie zaprezentowali kilka scenek rodzajowych na temat zbliżającego się końca roku szkolnego i rozpoczynających się wkrótce wakacji. Nie zabrakło też okolicznościowych wierszy i piosenek oraz podziękowań dla Pana Dyrektora, nauczycieli, rodziców i kolegów za wspólne trzy lata nauki i zabawy. Po części artystycznej młodzi aktorzy wraz rodzicami udali się na słodki poczęstunek do świetlicy szkolnej.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
wych. kl. IIIa