Uroczystość Dnia Matki w naszej szkole

24.05.2018r. o godz.16 30 odbyła się uroczysta akademia,
w której udział wzięli: zaproszeni rodzice uczniów naszej szkoły, dyrekcja , ks.proboszcz,  wychowawcy. Licznie zgromadzeni na sali gimnastycznej  goście mogli podziwiać występy recytujących uczniów kl.VI, tancerzy z kl. III a i b , szkolnego zespołu charlesliderek, chórzystów chóru szkolnego, a także prezentacji solowej piosenki Tomka Nowaka z kl. IV a , duetu Katarzyny Nowak z kl.VI i Małgorzaty Porady z kl. VII oraz inscenizacji baśni „Calineczka” przygotowanej przez uczniów z kl. I i IV.
Zaprezentowana twórczość była różnorodna, nie nudziła widzów i podobała się, czego dowodem był aplauz publiczności.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

Barbara Woźniak