Przedstawienie "Calineczka" w Bibliotece Miejskiej

5 czerwca 2018 r. uczniowie naszej szkoły z klas Ia, Ib oraz klasy IVa udali się do biblioteki na Nowym Mieście w Rzeszowie , Filii nr 6, aby w ramach XVII. Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, zaprezentować tam przedstawienie teatralne "Calineczka".
Odbiorcami spektaklu byli najmłodsi czytelnicy Filii nr 6 z Przedszkoli Publicznych z Osiedla Nowe Miasto. Nasi młodzi aktorzy zaciekawili widzów grą aktorską, którą urozmaicali śpiewem i układem choreograficznym. Przygotowana scenografia, piękne kostiumy i rekwizyty pozwoliły najmłodszym widzom poznać przygody „Calineczki”. Uczniowie zostali nagrodzeni dużymi brawami oraz dostali od kierownika biblioteki, Pani Natalii Szwedo upominki książkowe, za które bardzo dziękujemy.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
                                  wychowawcy klas