Dzień Tańca

30.05.2018r. po raz pierwszy w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca.
Podczas akademii szkolnej wystąpił zespół taneczny bollywood oraz szkolny zespół "Dance Team". Ostatnią częścią spotkania były warsztaty taneczne, podczas których zostało nagrodzonych troje uczniów klas od I do VII. Pierwsze miejsce zajęła Klara Kundys (III B) , drugie Martyna Ferenc (VII), trzecie Amelia Ochab (II). Przyznano również dwa wyróżnienia dla Aleksandra Rudnickiego (IV A) i Jakuba Wicińskiego (VII). Taniec łagodzi obyczaje, dlatego też mamy nadzieję, że Międzynarodowy Dzień Tańca będzie również obchodzony w naszej szkole każdego roku.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Agata Zając