Wycieczka do Baszni Dolnej

Dnia 23 maja 2018 roku dzieci z klas II i IV „a” uczestniczyły w wycieczce do Kresowej Osady w Baszni Dolnej.
Głównym celem wycieczki była integracja grupy, ale także propagowanie aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu, pobudzanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności, a przede wszystkim dobra zabawa. Uczniowie mieli możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach warsztatowych. Podczas warsztatów z kowalstwa tworzyły obrazki za pomocą młotka. Na kolejnych warsztatach dzieci projektowały i wykonywały swój własny magnez na lodówkę. Zwiedziły także Galerię Lokalnej Historii, gdzie odbyły się interaktywne warsztaty historyczne. Jednak niekwestionowaną atrakcją pobytu w Baszni Dolnej była zabawa na „dmuchańcach” – zjeżdżalniach, tunelach, trampolinach. Nie zabrakło także czasu na zakup pamiątek i zjedzenie pysznego obiadu. Niespodzianką okazały się również lody, które w drodze powrotnej z ochotą zajadało się każde dziecko. Dzieci bawiły się wyśmienicie, zadowolone i pełne wrażeń wróciły do domu. Był to dzień pełen radości oraz niezapomnianych przeżyć.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
wych. kl. II