II Dzień Bezpieczeństwa

22 maja w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia warsztatowe z udzielania pierwszej pomocy.
Osobami, które szkoliły uczniów byli ratownicy medyczni:  pani Katarzyna Pecka, pan Krzysztof Hejnowicz, pan Tomasz Szopa oraz higienistka szkolna, pani Dorota Michno. Zajęcia przeprowadzono w grupach. Uczniowie zostali uwrażliwieni na potrzebę niesienia pomocy innym ludziom, w warunkach zagrożenia życia. Oprócz wykładu i pokazu, uczniowie  samodzielnie podejmowali działania zmierzające do ratowania życia i tym samym poszerzyli swoje  umiejętności i wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Mieli również możliwość oglądania pojazdów ratowniczych - karetki pogotowia i wozu strażackiego.
            Dyrekcja szkoły składa podziękowanie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Ochotniczej Straży Pożarnej Rzeszów - Biała za przeprowadzone warsztaty z pomocy przedmedycznej.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
nauczyiel klas młodszych