Zajęcia muzyczne w Punkcie Przedszkolnym

10.05.2018r. dzieci z Punktu Przedszkolnego gościły szczególnego gościa.
Tego dnia odwiedził nas pracownik Rzeszowskiego Domu Kultury filia Biała pan Marcin Florczak, który prowadzi zajęcia z zakresu nauki gry na keyboardzie, skrzypcach i śpiewu. Pan Marcin poprowadził zajęcia muzyczne przybliżając dzieciom swój ulubiony instrument jakim są skrzypce. Dzieci miały możliwość posłuchania kilku ciekawych informacji na temat skrzypiec, usłyszenia jaki wydają dźwięk. Chętne dzieci mogły spróbować samodzielnej gry na instrumencie. Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość gry na dzwonkach. Trzeba przyznać, że dzieci które odważyły się aktywnie uczestniczyć w zajęciach miały ogromną frajdę podczas gry na skrzypach czy też dzwonkach.

opracowanie:
wychowawcy Punktu Przedszkolnego