Lekcja czytelnicza "W krainie baśni"

W poniedziałek (07.05.2018r.) uczniowie klasy Ib uczestniczyli w spotkaniu czytelniczym "W krainie baśni" zorganizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną, Filię nr 6 w Rzeszowie.

Pani bibioletkarka podczas zajęć opowiedziała dzieciom, jak wygląda jej praca, w jaki sposób można zapisać się do biblioteki, wypożyczać i oddawać przeczytane książki. Przypomniała również uczniom, jak należy dbać o wypożyczone książki oraz o odpowiednim zachowaniu w bibliotece.
    Uczniowie brali czynny udział w grze dydaktycznej sprawdzającej znajomość baśni. Gra cieszyła się dużym zainteresowaniem, zachęcając do zabawy ciekawymi rekwizytami. Wychodząc z biblioteki dzieci otrzymały drobny upominek w nagrodę za aktywne uczestnictwo w spotkaniu. Zajęcia odbyły się w bardzo ciepłej atmosferze a uczniowie obiecali, że na pewno jeszcze odwiedzą bibliotekę.

Wychowawca klasy I b
Martyna Schmidt