W klimacie Dalekiego Wschodu

W dniu 26 kwietnia 2018 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie IX edycji Międzyszkolnego Konkursu „Matematyczne Origami”.
Główną atrakcją była wystawa prac konkursowych laureatów i uczestników tegorocznej edycji konkursu  oraz uczestników z lat poprzednich. Uczestnicy przygotowali modele wielościanów techniką origami modułowego, czyli z wielu kartek papieru - bez użycia kleju. Umiejętności uczestników budziły podziw wśród odwiedzających wystawę. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody oraz gratulacje od Pana Dyrektora. Uroczystość uświetnił swoim występem zespół taneczny pod kierunkiem p. Agaty Zając.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
organizator konkursu