Konkurs czytelniczy klas pierwszych

9 maja 2018 roku klasy pierwsze zaprezentowały się w "Konkursie pięknego czytania".
22 uczestników odczytało swoje teksty, pamiętając o warunkach, jakie trzeba spełnić, aby innych zainteresować  tekstem. Wszyscy starali się zrobić to jak najlepiej. Komisja konkursowa wyłoniła 2 miejsca pierwsze, 2 drugie i 2 miejsca trzecie. Przyznano również 1 wyróżnienie oraz została przyznana nagroda publiczności.

Uczniowie klas pierwszych w ten sposób zrealizowali kolejny element zawarty w "Trzyletnim programie czytelniczym 2017-2020" , a przy tym się dobrze bawili.

Przyznane miejsca
                                            Klasa I a                      Klasa I b