Konkurs recytatorski - WIERSZE JANA BRZECHWY - w Punkcie Przedszkolnym

24 kwietnia 2018r. w Punkcie Przedszkolnym odbył się konkurs recytatorski.
Przedszkolaki zaprezentowały wybrane wiersze jednego z najsłynniejszych pisarzy bajek i wierszy dla dzieci - Jana Brzechwy. Występom towarzyszyły duże emocje.  Dzieci zaprezentowały nie tylko swoje umiejętności recytatorskie, ale także aktorskie wykorzystując przygotowane rekwizyty. Każdy z występów został nagrodzony gromkimi brawami. Dziękujemy szanownemu jury: Panu Dyrektorowi Andrzejowi Kruk oraz z-cy Dyrektora Pani Elżbiecie Siorek za wsparcie przedszkolaków ciepłym uśmiechem i przyjaznym słowem oraz podjęcie trudnej decyzji wyłonienia zwycięskiej trójki. Jednak w naszym konkursie nie ma przegranych. Wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodzeni upominkami.

Opracowanie:
wychowawcy Punktu Przedszkolnego