MIĘDZYKLASOWY KONURS RECYTATORSKI
„POECI I PISARZE DZIECIOM”

27 kwietnia b.r. w klasach trzecich odbył się konkurs recytatorski pt. „Poeci i pisarze dzieciom”.
Celem spotkania była m. in. popularyzacja poezji oraz odkrywanie i rozwijanie młodych talentów wśród uczniów. Każdy uczestnik konkursu włożył wiele wysiłku, by jego występ był niezapomniany. Dzieci wykazały się talentem recytatorskim i aktorskim, a przy tym dużą odwagą, pokonując swoją nieśmiałość. Występy uczestników podobały się zarówno członkom jury jak i pozostałym widzom, którzy każde wystąpienie nagradzali gromkimi brawami. Zwycięzców wybrało  jury w składzie: Pan Dyrektor Andrzej Kruk, Pani Barbara Woźniak – nauczycielka języka polskiego oraz  Pani Joanna Szubart – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Choć jurorzy mieli „twardy orzech do zgryzienia”, udało się wyłonić laureatów. Zwycięzcy otrzymali ciekawe nagrody książkowe, ufundowane przez Pana Dyrektora oraz pamiątkowe dyplomy, pozostali uczestnicy zaś słodkie upominki.

Laureaci:
I miejsce: Aleksandra Jedynak kl. III a
II miejsce: Julia Woźniak kl. III b
III miejsce: Emilia Szopa kl. III a

Wszystkim młodym wykonawcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
wych kl. III a M. Kmieć