Wiosna!

Od kilkunastu dni pogoda jest rzeczywiście wiosenna. Nie było tak pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, czyli 21 marca, ale w naszej szkole witaliśmy ją kolorowo i kwieciście.
Samorząd Uczniowski wraz z klasą VII zorganizowali turnieje klas „Kocham Cię, Polsko!”
        Uczestnicy musieli wykazać się znajomością historii Polski, przyrody, przysłów polskich oraz polskiej muzyki. Oprócz wiedzy drużyny wykazały się dobrym humorem, umiejętnością pracy w grupie i współdziałaniem całej klasy. Walka była bardzo ambitna i wyrównana.
        O zwycięstwie klasy IVa i VI zdecydował łut szczęścia w końcowej konkurencji „URODZINY”. Najbardziej „kwiatową klasą” okazała się klasa VII (88% przebranych), klasa IVa (67%) oraz klasa VI (48%). Wszyscy mogliśmy także podziwiać różnorakie talenty naszych uczniów: wokalne, taneczne, instrumentalne jak i manualne.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

opiekun SU