Ciekawa lekcja z doradztwa zawodowego

4 kwietnia 2018r. uczniowie klasy 7 po raz kolejny gościli na zajęciach z doradztwa zawodowego pana Zbigniewa Rosłonia z rzeszowskiego Klubu Pracy.
Podczas spotkania młodzi mieli możliwość doskonalenia umiejętności logicznego myślenia poprzez uczestnictwo w grach i zabawach edukacyjnych. Rozwiązywali testy dotyczące kompetencji osobistych, stylów uczenia się, zainteresowań zawodowych oraz kwestionariusz samooceny. Warsztaty dały siódmoklasistom okazję wzbogacenia wiedzy, jak przygotować się do właściwego wyboru szkoły oraz aktywnego i skutecznego poszukiwania w przyszłości pracy. Tę ciekawą lekcję koordynowała pani B. Dec – Rejman.

Opracowanie:
B. Dec-Rejman