Konkurs pt. "Wielkanocne zwierzątko"

Wielkanocne Święta zawsze są okazją do wielu ciekawych konkursów i przedsięwzięć.
Mają one nie tylko dostarczyć dzieciom świetnej zabawy i uśmiechów na twarzy, ale są także doskonałym sposobem na ich edukację. Trwając w świątecznej atmosferze w Punkcie Przedszkolnym zorganizowano konkurs pt. „Wielkanocne zwierzątko”. Do konkursu zgłoszono 27 prac przestrzennych przedstawiających zwierzątka, które kojarzą się nam z Wielkanocą. W naszych salach przedszkolnych na czas świąt zagościły: zajączki, króliczki, kurki, kogutki, kurczaczki, baranki i owieczki. Nagrody i dyplomy wręczył Pan Dyrektor Andrzej Kruk. Każda praca została nagrodzona, a wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, kreatywności i dziękujemy rodzicom dzieci biorących udział w konkursie za chęci oraz pomoc swoim pociechom.

Opracowanie:
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego