Zaskakujący, Pierwszy Dzień Wiosny.

Pierwszy Dzień Wiosny klasy pierwsze spędziły na ....zabawach na śniegu. Wiosna w tym roku spotkała się z piękną, pełną białego puchu zimą. Pierwszaki w klasach wykonały pierwsze wiosenne kwiaty, przebiśniegi. Następnie wyszły szukać innych oznak wiosny. Najważniejszą z nich było piękne słońce, które zaświeciło dzieciom podczas budowania śniegowych postaci na boisku szkolnym. Dzieci bardzo zaangażowały się w pracę, toteż powstały 2 piękne bałwany - symbol zimy i 2 piękne postacie symbolizujące  Wiosnę. Słońce nie opuszczało dzieci przez cały czas. Można więc stwierdzić, że swoją radością z zabawy pięknie pożegnały ustępującą zimę i zachęciły nową porę roku do szybszego nadejścia.

wychowawcy klas pierwszych
                           E. Siorek, M. Schmidt