Konkurs wokalny "Gdzie się podziały tamte melodie"

12 marca nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wokalnym "Gdzie się podziały tamte melodie".
Poziom konkursu nie był łatwy,jednak mimo to udało nam się zdobyć czołowe miejsca i wyróżnienia.  W kategorii "zespoły" drugie miejsce zdobyli nasi chłopcy Meteusz Czerkies i Tomek Nowak w piosence Czerwonych Gitar "Biały krzyż".Chłopcy zaśpiewali piosenkę na dwa głosy i tym zaczarowali nie tylko jury ale i całą publiczność. Trzecie miejsce w kategorii solo powędrowało również do Tomka Nowaka, który zachwycił wszystkich swoim wykonaniem piosenki Budki Suflera "Takie tango" a wyróżnienie otrzymała otrzymała Kasia Nowak, która w magiczny sposób zaprezentowała wszystkim piosenkę Maryli Rodowicz "Niech żyje bal." Naszym uczniom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za kolejne konkursy.

>GALERIA ZDJĘCIOWA<
    opracowała mgr Barbara Wawrzynkiewicz