Dzień Kobiet Przedszkolaków

8 marca wszystkie przedszkolaki obchodziły Dzień kobiet.
W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali życzenia dziewczynkom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków oraz… konkursu Miss w różnych kategoriach. W jury zasiedli oczywiście chłopcy, którzy kibicowali swoim koleżankom w konkurencjach konkursowych. Wybraliśmy m.in. Miss Szybkości, Najbardziej Uśmiechniętą Miss, Miss Liczenia, Najbardziej Rozśpiewaną Miss. Przed rozpoczęciem konkurencji wszystkie dziewczynki rozpoczęły świętowanie od przejścia w roztańczonym kroku po ,, czerwonym dywanie”. Po wszystkich konkurencjach oraz rozdaniu dyplomów, chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli drobne upominki, dziewczynki natomiast dziękując chłopcom za wspaniały dzień przygotowały słodki poczęstunek.

Opracowanie:
wychowawcy Punktu Przedszkolnego