IX Międzyszkolny Konkurs "Matematyczne origami"

Zapraszamy wszystkich miłośników sztuki składania papieru na kolejną edycję konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawowa nr 9 w Rzeszowie (wcześniej przez Gimnazjum nr 2 w Rzeszowie)! Zadaniem każdego uczestnika jest samodzielne wykonanie wielościanu techniką origami modułowego, czyli z wielu połączonych modułów (kartek papieru), bez nacinania i klejenia. Prace można składać do 12 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 9. Ważny jest pomysł, estetyka wykonania i wierność sztuce origami. Jury dokonując oceny będzie zwracać uwagę także na stopień trudności. Szczegóły w regulaminie. Powodzenia i dużo wytrwałości!

REGULAMIN IX Międzyszkolnego Konkursu "Matematyczne origami"
organizator konkursu
Iwona Olewicz