Zabawa karnawałowa klas 0 - 3

Karnawał to czas balonów, maskarad i zabaw. To wspaniała okazja do zorganizowania balu karnawałowego. Tak też było u nas. 18 stycznia 2018r. przedszkolaki oraz uczniowie klas od 1 do 3 brały udział właśnie w takim balu. Już od rana wszystkie dzieci były podekscytowane czekającą ich zabawą. Tego dnia można było spotkać królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, piratów, policjantów oraz wiele innych postaci. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce - przy rytmach wesołej muzyki. Tegoroczny bal prowadził zespół YAMAHA zachęcając wszystkich do tańca. Przebierańcy wspaniale się bawili uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami w konkursach oraz zabawach. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych - poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Do domu dzieci wracały szczęśliwe i zadowolone w doskonałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Wychowawcy Punktu Przedszkolnego