Dzień Babci i Dziadka - Punkt Przedszkolny

Dzień  26 stycznia był dla dzieci z Punktu Przedszkolnego prawdziwym świętem – odbył się Dzień Babci i Dziadzia. Na uroczystość przybyli licznie zaproszeni goście: Babcie, Dziadkowie, Pan Dyrektor oraz Rodzice. Przedszkolaki wraz z paniami już od dawna przygotowywały się do występów. Dla naszych gości dzieci z grupy „0b” przedstawiły inscenizację wiersza pt. „Rzepka”, a z grupy „0a” inscenizację bajki „Czerwony Kapturek”. Piękna scenografia i kolorowe stroje sprawiły, że wszyscy zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów. Choć nie wszystko podczas występu było doskonałe, to bardzo się staraliśmy, aby sprawić radość naszym najbliższym. Po naszych występach, życzeniach i tradycyjnym „Sto lat!” nadszedł czas na wręczenie prezentów dla Gości oraz wspólne rozmowy przy poczęstunku. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze!

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Opracowanie: