Kartki świąteczne – Boże Narodzenie 2017
projekt i wykonanie – uczniowie S.P. 9 w Rzeszowie

Przez wiele już lat w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły na lekcjach plastyki projektują i wykonują piękne świąteczne kartki.
Trafiają one później na kiermasz świąteczny a otrzymane z niego datki pomagają tym, którzy tej pomocy bardzo potrzebują. W tym roku kartki przedstawiono mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele po mszach niedzielnych w dniach 3, 10 i 17 grudnia 2017 roku. Ofiarowane pieniądze przekazano dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie, na misje w Afryce – wsparcie edukacji dzieci na Madagaskarze ( projekt misyjny nr 479) oraz Fundacji Złotowianka w Złotowie, która dofinansowuje rehabilitację Marysi Lasoty.

nauczyciel plastyki
Dorota Markowicz