XVIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej konkurs pt. „Kolędnicy-Wędrownicy” Krasne 2017.

W grudniowym czasie przygotowań do świąt, uczniowie klasy VI wzięli udział w XVIII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Plastycznej w konkursie pt. „Kolędnicy-Wędrownicy” Krasne 2017
. Był on organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Krasnem. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 795 prac z placówek z terenu całego województwa podkarpackiego. Nasi uczniowie znaleźli się w gronie nagrodzonych. III miejsce zdobyła Anna Świerczek a wyróżnienia zdobyli Mateusz Kurdziel oraz Wojciech Reich. Otrzymali oni ciekawe nagrody i pamiątkowe dyplomy. Życzymy naszym uczniom dalszych plastycznych sukcesów.

nauczyciel plastyki
Dorota Markowicz