Zabawa andrzejkowa klas 0-I

Andrzejki to czas wróżb i przepowiadania przyszłości. Podtrzymując tradycję, we wtorek 28 listopada 2017r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa dla uczniów klas młodszych.
Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat zwyczajów i tradycji ludowych. W tym wyjątkowym dniu sala gimnastyczna udekorowana kolorowymi ozdobami i balonami zamieniła się w salę balową. W atmosferę zachęcającą wszystkich do zabawy wprowadziła pani Bożena Stachyra- Płonka, która zadbała o oprawę muzyczną, atrakcyjne zabawy i  konkursy, w których można było wykazać się wiedzą oraz umiejętnościami tanecznymi. Podczas przerwy uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców z poszczególnych klas. Na twarzach dzieci nie zabrakło uśmiechów wyrażających poczucie przyjemnie i mile spędzonego czasu. Zabawa była doskonałą okazją do integracji społeczności uczniowskiej.

Wychowawcy klas I