Czytanie bajek dzieciom w Punkcie Przedszkolnym - spotkanie z mamą Laurki

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych.
Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. Dlatego wspólnie z rodzicami rozpoczęliśmy akcję "Czytanie bajek dzieciom”. Przedsięwzięcie polega na tym, że chętni rodzice przychodzą do naszej grupy i czytają dzieciom. Pierwszym rodzicem, którego gościliśmy była mama Laurki, pani Elwira Kundys. Bardzo dziękujemy wraz z przedszkolakami za poświęcenie swojego czasu i przyjście na spotkanie z dziećmi. Serdecznie zapraszamy kolejnych rodziców do odwiedzenia naszego przedszkola.

Opracowanie:
wychowawcy Punktu Przedszkolnego