"Wstań Polsko, uderz w czyn" - Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

"Wstań Polsko, uderz w czyn" - pod takim hasłem w przededniu Narodowego Święta Niepodległości społeczność naszej szkoły zgromadziła się na uroczystej akademii. Montaż słowno - muzyczny przygotowali uczniowie klas VII wraz z opiekunami oraz chór szkolny dyrygowany przez nauczycielkę muzyki.
        Prezentowane teksty były dla wszystkich sposobnością do zastanowienia się nad współczesnym rozumieniem pojęcia patriotyzmu, a także okazją do oddania hołdu bohaterom walk niepodległosciowych. Repertuar muzyczny prezentowany przez naszych śpiewaków przeniósł słuchaczy w czasy wojenne i był źródłem wzruszeń i refleksji.
        Całości towarzyszyły prezentacja multimedialna oraz film przedstawiające najwżniejsze momenty naszych dziejów.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

Opracowała: