Warsztaty kulinarne w Pizzerii Dominium w Galerii Rzeszów oraz pobyt w Centrum zabaw Fantazja

7 listopada 2017 r. przedszkolaki z oddziału 0a,0b udały się  na wycieczkę do Pizzerii Dominium w Galerii Rzeszów na warsztaty kulinarne.  Dzieci miały możliwość obejrzenia mini pokazu, w jaki sposób przygotowywana jest pizza w tradycyjny sposób, według prawdziwej włoskiej receptury. Najmłodsi mieli okazję skosztować pizzy, z wybranymi przez siebie składnikami. Ponadto warsztaty wzbogaciły przedszkolaków w wiedzę praktyczną, dotyczącą kraju, z którego wywodzi się pizza . Po wspaniałych zajęciach dzieci udały się do Centrum Zabaw Fantazja, na równie wspaniałą zabawę.

opracowanie:
wychowawcy Punktu Przedszkolnego