,,Na skrzydłach przyjaźni” – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2017

W czerwcu tego roku został ogłoszony ogólnopolski konkurs plastyczny w ramach ogólnopolskiej kampanii ,,Zachowaj trzeźwy umysł 2017”.
Należało wykonać pracę pt.,, Na skrzydłach przyjaźni”. Praca tematycznie miała ukazywać - przyjaciela, przyjaźń, kogoś na kim możemy polegać, komu możemy ufać, o kogo powinniśmy dbać oraz wszystkie aspekty z tym związane. Temat piękny i każdemu bliski. Uczniowie klasy V podjęli się tego tematu i na lekcji plastyki wykonali prace plastyczne w technice pasteli olejnej. Nauczyciel plastyki wybrał kilka najciekawszych prac, które zostały wysłane do Poznania do Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych – organizatora konkursu. Praca Łucji Wróbel zdobyła wyróżnienie. W dniu 19 października tego roku Łucja wraz z opiekunem została zaproszona do Urzędu Miasta w Ratuszu w Rzeszowie na uroczyste wręczenie nagród zdobytych w konkursie. Otrzymała pamiątkowy dyplom i wiele ciekawych nagród.
        Gratulujemy naszej uczennicy, życząc dalszych plastycznych sukcesów a innych uczniów zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach tego konkursu.

nauczyciel plastyki
                                    Markowicz Dorota