Wycieczka uczniów klasy Ia, Ib do Parku Miejskiego

19 października 2017 roku odbyła się wycieczka klas pierwszych do Parku Miejskiego w trakcie, której dzieci miały możliwość zaobserwowania przyrody porą jesienną.
Pierwszoklasiści uważnie przyglądali się oznakom jesieni, rozpoznawali drzewa liściaste, iglaste oraz ich owoce. Zebrali również skarby jesieni: bukiety z kolorowych liści, kasztany, żołędzie, z którymi wrócili do szkoły. Uczniowie  bacznie przyglądali się przyrodzie: korze drzew, zwierzętom żyjącym w parku oraz wskazywali różnice między drzewami, a krzewami . Nie zabrakło też gier i zabaw na świeżym powietrzu.
    Piękna pogoda oraz świetnie humory towarzyszyły wszystkim uczestnikom wycieczki. Lekcja przyrody dostarczyła uczniom nie tylko wiele wiadomości, ale również niezapomnianych wrażeń.

Wychowawca klasy Ia, Ib
Elżbieta Siorek