Wystawa "Jesienne Cudaki" - Punkt Przedszkolny

Jesień to pora roku, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Dostarcza nam ona wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji do wykorzystania swoich darów z których można tworzyć artystyczne działa. Mając na uwadze potencjał tkwiący w naszych dzieciach, w pierwszym tygodniu października zorganizowaliśmy w Punkcie Przedszkolnym  wystawę pt. „Jesienne Cudaki”, w której wzięło udział 20 przedszkolaków. Celem wystawy było rozbudzenie fantazji, kształtowanie wrażliwości  na otaczający świat, tworzenie atmosfery zadowolenia i radości z wspólnie wykonanej pracy z rodzicami. Przedszkolaki wykazały się ogromną pomysłowością co zaowocowało przepięknymi pracami. Wszyscy  uczestnicy otrzymali  upominki oraz  pamiątkowe dyplomy, które uroczyście wręczył Pan Dyrektor.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wystawie!

Opracowała:
Grażyna Wróbel