VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek 29 września 2017 r. obchodziliśmy "VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia". Po tygodniu nadrabiania "tabliczkowych" zaległości uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Uczeń, który przed Komisją Egzaminacyjną odpowiedział bezbłędnie na pięć wylosowanych pytań, otrzymał certyfikat MT EXPERT (eksperta tabliczki mnożenia). Egzaminatorami byli uczniowie klasy siódmej. Po przeegzaminowaniu uczniów klas IV - VII, uczniowie wchodzący w skład Patroli Egzaminacyjnych przepytali nauczycieli, pana Dyrektora i innych pracowników szkoły. Taka zamiana ról wywołała dużo emocji. Jeszcze bogatszym doświadczeniem było wyjśie Patroli Egzaminacyjnych na ulice, do sklepów i parku, gdzie przepytywali przypadkowych przechodniów. Okazało się, że starsi ludzie bardzo dobrze znają nawet trudne przypadki tabliczki mnożenia.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

koordynator akcji