Uroczyste podsumowanie pracy dydaktyczno- wychowawczej w klasach młodszych

22 czerwca odbył się ostatni, uroczysty apel szkolny, na którym Dyrektor Szkoły, Pan Andrzej Kruk podsumował wyniki pracy w klasach młodszych. Uczniowie bardzo chętnie podejmowali zadania przygotowane dla nich przez wychowawców i nauczycieli w klasach I - III.. Dotyczyły one wiadomości i umiejętności polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych, plastycznych, muzycznych, tanecznych i sportowych. Szczególnie wyróżniono uczniów zajęć tanecznych, zajęć sportowych oraz tych, którzy zasłużyli na tytuł "Mistrza i Wicemistrza klas młodszych" w nauce i w sporcie.

Oto wyróżnieni uczniowie:
  • "Mistrz klas młodszych" - Tomasz Nowak - kl. IIIa
  • "Wicemistrz klas młodszych" - Filip Korczyński - IIb
  • "Sportowy Mistrz klas młodszych" - Dominik Krupa - kl. IIIb
  • "Sportowy Wicemistrz klas młodszych" - Karolina Cardenas - Słowik - kl.IIb
                                                                  Tomasz Grot - kl.IIa
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wych.kl.IIIa
                                                                                                                             E. Siorek