Wycieczka do KWP w Rzeszowie

29.05.2017 roku klasy 2a i 2b odwiedziły Sekcję Doboru Kadr i Szkoleniową KWP w Rzeszowie. Sekcje znajdujace sie w Zaczerniu przygotowaly dla uczniów specjalne pokazy podczas, których zapoznane zostały z obowiązkami i miejscem szkoleń poszczególnych jednostek policyjnych. Dzieci mogły zwiedzić strzelnice i dotknąć prawdziwej broni, obejrzeć różne pojazdy służące policji w codziennej pracy i poznać psa, który jest specjalnie przeszkolony do walki z przestępczością i narkotykami. Ponadto pracownicy policji zaprezentowali uczniom specjalne urzadzenia / roboty przeznaczone do walki z terroryzmem, przenoszące ładunki wybuchowe.

Wychowawca klasy 2a - Monika Kmiec
Wychowawca klasy 2b - Agata Zajac