IV Piknik Klas Młodszych

12 czerwca 2017 roku odbył się już po raz czwarty Piknik Klas Młodszych. Uczniowie w tym dniu żegnali klasę III a i klasę III b, które od nowego roku szkolnego rozpoczną II etap cyklu edukacyjnego i znajdą się w gronie klas starszych, IV-VIII.
    W tym dniu uczniowie wzięli udział w zabawach i zawodach sportowych, przygotowanych przez pana Dawida Bartusia oraz wychowawców klas młodszych. Szczególnym zainteresowaniem cieszył sie konkurs pt. "Mumia", podczas którego należało bardzo dokładnie "zabandażować" kolegę lub koleżankę. Konkurencje sportowe takie jak : bieg z lotką, zabawy z piłką, bieg slalomem i wiele innych, dostarczyły uczestnikom wiele radości.
    Ważnym akcentem tego dnia było spotkanie wszystkich klas młodszych na apelu szkolnym, podczas którego Dyrektor Szkoły , pan Andrzej Kruk podsumował 3 lata pracy uczniów klas trzecich. Szczególna pamiątką tego dnia są małe, metalowe tarcze naszej szkoły, które otrzymali wszyscy uczniowie klas trzecich. Piknik zakończono podobnie jak w poprzednich latach pieczonymi kiełbaskami, które spożywano ze smakiem. Pomimo, że pogoda nie dopisała, wszyscy bawili się wyśmienicie.

E. Siorek
                                                                                                                                          wych. kl. III a